Архив по етикети: ибупрофен

апр. 06

СИАФЕН СУСПЕНЗИЯ 20 МГ. / МЛ. 120 МЛ

СИАФЕН СУСПЕНЗИЯ 20 МГ. / МЛ. 120 МЛ СИАФЕН суспензия 20 мг. / мл.  120 мл. Листовка: информация за потребителя СИАФЕН 100 mg/5 ml перорална суспензия SYAFEN 100 mg/5 ml oral suspension ибупрофен (ibuprofen) Прочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да използвате това лекарство, тъй като тя съдържа важна за Вас информация. Винаги използвайте …

Прочетете повече »

апр. 05

КАФЕТИН МЕНСТРУАЛ ТАБЛ. 200 МГ

КАФЕТИН МЕНСТРУАЛ ТАБЛ. 200 МГ КАФЕТИН МЕНСТРУАЛ табл. 200 мг. * 10 ЛИСТОВКА: ИНФОРМАЦИЯ ЗА ПОТРЕБИТЕЛЯ КАФЕТИН МЕНСТРУАЛ 200 mg филмирани таблетки (ибупрофен) CAFFETIN MENSTRUAL 200 mg film-coated tablets (ibuprofen) Прочетете внимателно цялата листовка, тъй като тя съдържа важна за Вас информация. Това лекарство се отпуска без лекарско предписание. Въпреки това, за да получите най-добри …

Прочетете повече »

апр. 05

ДОЛОРЕН ТАБЛ. 200 МГ

ДОЛОРЕН ТАБЛ. 200 МГ ДОЛОРЕН табл. 200 мг. * 10 Листовка: информация за потребителя ДОЛОРЕН 200 mg филмирани таблетки 200 mg film-coated tablets ДОЛОРЕН 400 mg филмирани таблетки DOLOREN 400 mg film-coated tablets Ибупрофен (Ibuprofen) Прочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да приемате това лекарство, тъй като тя съдържа важна за Вас информация. Винаги …

Прочетете повече »

апр. 05

БРУФЕН ФОРТЕ ПЕРОРАЛНА СУСПЕНЗИЯ 40 МГ. / МЛ. 100 МЛ

БРУФЕН ФОРТЕ ПЕРОРАЛНА СУСПЕНЗИЯ 40 МГ. / МЛ. 100 МЛ БРУФЕН ФОРТЕ перорална суспензия 40 мг. / мл. 100 мл. Листовка в опаковката: Информация за потребителя Бруфен Форте 40 mg/ml перорална суспензия Brufen Forte 40 mg/ml oral suspension Ибупрофен (ibuprofen) Прочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да приемате това лекарство, тъй като тя съдържа …

Прочетете повече »

апр. 05

БРУФЕН САШЕ 200 МГ

БРУФЕН САШЕ 200 МГ БРУФЕН саше 200 мг. * 20 ЛИСТОВКА: ИНФОРМАЦИЯ ЗА ПОТРЕБИТЕЛЯ БРУФЕН 200 mg ефервесцентни гранули BRUFEN 200 mg Effervescent Granules Ибупрофен (ibuprofen) Прочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да приемате това лекарство, тъй като тя съдържа важна за Вас информация. Винаги приемайте това лекарство точно както е описано в тази …

Прочетете повече »

апр. 03

НУРОФЕН СТОПКОЛД табл

НУРОФЕН СТОПКОЛД табл ЛИСТОВКА: ИНФОРМАЦИЯ ЗА ПОТРЕБИТЕЛЯНурофен Стопколд 200mg /30mg филмирани таблетки Ибупрофен / ПсевдоефедринNurofen Stopcold 200mg /30mg film-coated tablets Ibuprofen / PseudoophedrineПрочетете внимателно цялата листовка тъй като тя съдържа важна за Вас информация.Това лекарство се отпуска без лекарско предписание. Въпреки това, за да получите най-добри резултати от лечението, Вие трябва внимателно да спазвате инструкциите …

Прочетете повече »

апр. 03

НУРОФЕН ФЕМИНА ФОРТЕ обвити табл. 512 мг

НУРОФЕН ФЕМИНА ФОРТЕ обвити табл. 512 мг Листовка: информация за потребителяНУРОФЕН ФЕМИНА ФОРТЕ 512 mg обвити таблетки Ибупрофен натрийNUROFEN FEMINA FORTE 512 mg coated tabletsIbuprofen sodiumПрочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да приемате това лекарство, тъй като тя съдържа важна за Вас информация.Винаги приемайте това лекарство точно както е описано в тази листовка или …

Прочетете повече »

апр. 03

ПАНАКТИВ сироп 100 мг. / 5 мл

ПАНАКТИВ сироп 100 мг. / 5 мл ПАНАКТИВ сироп 100 мг. / 5 мл Листовка: информация за пациентаПАНАКТИВ 100 mg/5 ml перорална суспензияИбупрофенPANACTIV 100 mg/5 ml oral suspensionIbuprofenПрочетете внимателно цялата листовка, преди да започнете да използвате това лекарство, тъй като тя съдържа важна за Вас информация.Винаги използвайте това лекарство точно както е описано в тази …

Прочетете повече »

апр. 03

МИГ 400 табл. 400 мг

МИГ 400 табл. 400 мг ЛИСТОВКА: ИНФОРМАЦИЯ ЗА ПАЦИЕНТАМИГ 400 400 mg филмирани таблетки Активно вещество: ИбупрофенMIG-400 400 mg film-coated tabletsАктивно вещество: IbuprofenЗа приложение при деца над 6 годишна възраст (над 20 kg) и възрастни.Прочетете внимателно цялата листовка, тъй като тя съдържа важна за Вас информация.Това лекарство се отпуска без лекарско предписание. Въпреки това, за …

Прочетете повече »